Trápí vás nadváha, ale ať děláte, co děláte, nemůžete se přebytečného tuku zbavit? A zdá se, že je to hlavně břicho, které vám „dělá potíže“? Řešení naštěstí existuje. Je jím liposukce břicha! Spolehlivá, rychlá, a přitom bezpečná cesta za lepší postavou. Jestliže se váš organismus dostal do stavu, kdy nezabírá už ani kombinace odborně nastaveného dietního režimu a pravidelné fyzické aktivity, může vám takový kosmetický zásah udělat velmi dobrou službu. Pokud o tomto zákroku už nějaký čas uvažujete, věřte, že nejste zdaleka sami. Odstranění tuku z „problematických“ partií je totiž mimořádně efektivní procedura. A mnozí z těch, jimž se nedaří zhubnout přirozenějším způsobem, ji proto také bez váhání podstupují.

Přemýšlíte, zda je to skutečně takové „terno“? Chcete vědět, jestli se vám liposukce vyplatí? Nabídneme vám 5 argumentů, které vás jistě přesvědčí!

Liposukce břicha – lepší postavu může mít každý!

Že je obezita stále diskutovanějším tématem, to asi dobře víte. A je vám to zřejmě jasné tím spíše, že se s tímto problémem sami potýkáte. Faktem je, že potíže s vlastní hmotností má na světě kde kdo. Odborné publikace nejčastěji hovoří dokonce o stovkách milionů lidí. Někteří jedinci se se situací smíří, jiní se pak pokoušejí zhubnout. Už jste vyzkoušeli všechno možné a bez valného úspěchu? Podstoupili jste bezpočet speciálních diet, okusili nejrůznější „zázračné“ pilulky a nezapomněli jste ani na sport? A stále nic? No, ono je to složité. Někomu se zkrátka zhubnout podaří a jiný se uspokojivého výsledku možná nikdy nedočká.

Vážně nikdy? Naštěstí to tak zlé být nemusí. Je tu ještě estetická medicína! Díky ní může mít lepší postavu doslova každý. Vy samozřejmě také. Nebo o tom pochybujete? Je tu přece liposukce břicha! Zákrok, který vám váš zdánlivě nesplnitelný sen „na počkání“ vyplní.

Proč je hubnutí tak složité?

Jak už jsme řekli, nadváhu má kde kdo. Každý k ní však přistupuje odlišně. Někdo přebytečné kilogramy příliš neřeší, další je od rána do večera v posilovně a někdo jiný zkouší dietu za dietou. A víte, proč je pro většinu z nás hubnutí často tak složité? Především proto, že je podle názoru odborníků nepřirozené. Mít na těle víc tuku, to v minulosti zkrátka znamenalo „existenční“ výhodu, a proto máme jeho snadné ukládání v genech. Přirozenější je pro nás tedy tloustnout, a nikoliv kilogramy shazovat.

Ale nevadí. Někomu se to i navzdory této predispozici přece jen podaří. A komu ne, tomu může pomoci moderní estetická medicína!

5 pádných argumentů

Zvažujete odsátí tuku z břicha? Pak byste měli vědět, že díky moderním metodám je to zákrok snadný a bezbolestný. A zřejmě bude i stále častější. Češi totiž tloustnou! Bohužel, je to tak!

Představuje pro vás liposukce jakousi „poslední záchranu“, protože se vám žádným jiným způsobem zhubnout nepodařilo? Nebo ji hodláte podstoupit proto, že chcete svůj problém vyřešit bez dlouhého čekání a bez velké námahy? Ať je pravda jakákoliv, podívejte se, jaké argumenty hovoří ve prospěch této kosmetické procedury:

  1. Zákrok je snadný a rychlý – je prováděn doslova „na počkání“ (žádná hospitalizace)
  2. Metoda je vysoce účinná – funguje spolehlivě a přináší okamžité výsledky
  3. Procedura je zcela bezpečná – díky moderním přístrojům nehrozí žádná zdravotní rizika
  4. Metoda je bezbolestná – kvalitní přístroje likvidují tuk „neinvazivní“ cestou a obejdete se proto bez anestezie
  5. Zákrok má dlouhodobý efekt – tuk se vám na břiše hned tak znovu neobjeví!

Štíhlejší postava = příjemnější život

Když máte štíhlou postavu, přináší vám to zpravidla celou řadu výhod. Snadněji se pohybujete, lépe vypadáte a ve srovnání s většinou „tlouštíků“ se obvykle také lépe cítíte. Život je zkrátka příjemnější. Můžete si koupit oblečení, jaké chcete, a to bez obav, že vám bude z trička vykukovat břicho. Méně se potíte, většinou se vám také lépe spí a je pravděpodobné, že se bez potíží vejdete na jakékoliv sedadlo. Třeba ve vlaku nebo v letadle.

Souhlasíte? Ale zhubnout se vám nedaří? Trápí vás hlavně to zpropadené břicho? Najděte si vhodnou kliniku a zeptejte se, zda by vám nepřinesla úlevu právě liposukce. Naprostá většina lidí, kteří ji podstoupili, nedá na tuto „kosmetickou“ proceduru dopustit!

Nebo raději zkusíte zvýšit tréninkové dávky, a ještě více omezíte jídla, která vám jistě tolik chutnají? No, třeba to konečně zabere. Kdo ví?

Jan Petrásek